Pagrindinis

Tikras turtas – tai gerai apsaugotas turtas!

Gerbiamas Kliente,

UAB „Nežinybinės apsaugos biuras” (NAB) –  licencijuota įmonė, kuri specializuojasi elektroninės bei fizinės apsaugos srityje. Radijo bangų, telefono bei GSM ryšio pagalba, naudojant centralizuotas stebėjimo sistemas, Kaune ir kituose miestuose saugome įvairios paskirties objektus, įstaigas, gyvenamuosius namus, butus, sodo namelius bei garažus.

Mūsų privalumai:

Kvalifikuota techninės apsaugos sistemos (signalizacijos) priežiūra.

Ilgametė patirtis šioje srityje.

Profesionalūs apsaugos sistemų sprendimai.

Teikiame fizinės apsaugos paslaugas įvairios paskirties objektuose: prekybos ir pramogų centruose, statybos aikštelėse, baruose, administracinės paskirties patalpose, bei teritorijose.

Savo veiklą pradėjome 2002 metais Kaune. Įmonę įkūrė buvę apsaugos policijos darbuotojai, norėdami tęsti gerąsias apsaugos policijos tradicijas.

Buvusiems kitų saugos tarnybų klientams taikysime įvairias nuolaidas abonentiniam mokesčiui, o perjungimą į mūsų saugos tarnybos pultą atliksime NEMOKAMAI !

Kam patikėsite savo turtą?
Rinkdamiesi saugos tarnybą atkreipkite dėmesį ne tik į siūlomus mažus įkainius, bet ir saugos tarnybų patirtį apsaugos srityje. Mes šioje srityje dirbame daugiau kaip 18 metų.

Mūsų įmonėje nedirba asmenys su kriminaline praeitimi, nes visi darbuotojai yra patikrinti VRM duomenų bazėje.

UAB „Nežinybinės apsaugos biuras” atestuoti specialistai greitai ir kokybiškai atlieka apsaugos sistemų patikrą ir remontą, projektuoja, montuoja apsauginę, priešgaisrinę, vaizdo stebėjimo sistemas.

Suveikus saugomo objekto signalizacijos priemonėms, UAB „Nežinybinės apsaugos biuras” nedelsiant siunčia greitojo reagavimo grupę į saugomą objektą ir esant nusikalstamam pasikėsinimui į Jūsų turtą, operatyviai imsis reikiamų priemonių, kad nutrauktų šį pasikėsinimą ir sulaikytų tai padariusius asmenis.

SUSIMĄSTYKITE :

– ar reali ir kokybiška apsauga (ar bet kuri kita paslauga) gali kainuoti tik 1 eurą

– ar brangi ir kokybiška apsaugos sistema gali būti įrengiama nemokamai?