Apie mus

UAB „Nežinybinės apsaugos biuras” yra licencijuota įmonė (licencijos Nr. 000226).

Specializuojamės elektroninės bei fizinės apsaugos srityje.

Radijo bangų, GSM ir telefono ryšio pagalba, naudojant centralizuoto stebėjimo sistemas saugome įvairios paskirties objektus, įstaigas, gyvenamuosius namus, butus, sodo namelius bei garažus.

Fizinės apsaugos paslaugos įvairios paskirties objektuose: prekybos ir pramogų centruose, statybos aikštelėse, baruose, administracinės paskirties patalpose bei teritorijose, renginių metu.

Paslaugas teikiame ne tik Kaune, bet ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose.

Kodėl mes?

Saugos tarnyba „Nežinybinės apsaugos biuras” pradėjo savo veiklą Kaune 2002 metais. Nuo 2004-ųjų efektyviai veikia mūsų padaliniai ir kituose Lietuvos miestuose.

UAB „Nežinybinės apsaugos biuras” turi aiškų tikslą – savo darbu užtikrinti prieinamą ir kokybišką saugumą rinkos dalyviams. Šiandien plėtojame bei tobuliname savo paslaugas tokiose srityse:

  • Objektų fizinė ir elektroninė apsauga.
  • Kilnojamojo ir nekilnojamojo turto apsauga.
  • Apsauginės ir gaisro signalizacijos sistemų įrengimas ir techninė priežiūra.
  • Vaizdo stebėjimo ir įeigos kontrolės sistemų įrengimas ir techninė priežiūra.
  • Apsauga nuo nusikalstamo kėsinimosi į klientų sveikatą ir gyvybę.
  • Konsultacijos visais apsaugos klausimais.
  • Speciali apsauga derybų metu.

Saugos sistemų montuotojai – tai atestuoti specialistai, kurių aukštą kvalifikaciją žymi jiems išduoti kvalifikacijos pažymėjimai ir jų praktiniai įgūdžiai, įgyti įvairios paskirties ir apimties objektuose: butuose, namuose, biuruose, parduotuvėse, gamybinėse patalpose ir kitur.

Mūsų įmonė yra sukaupusi didelę patirtį įvairaus tipo pramoninių, sandėliavimo, logistikos ir kitokių objektų fizinės apsaugos srityje. Saugos darbuotojai turi specialų fizinį, taktinį ir psichologinį pasirengimą. Labai svarbu, kad be tiesioginių fizinės apsaugos funkcijų, mūsų darbuotojai gali perimti ir daugelį administracinių saugomo objekto darbuotojų funkcijų.

Visi mūsų asmens sargybiniai yra kvalifikuoti, todėl esant poreikiui papildomai galime atlikti darbą su Jūsų arba Mūsų automobiliu. Jei Jūsų laukia svarbus susitikimas, kelionė ar tiesiog nevairuojate automobilio, ši paslauga – būtent Jums. Garantuojame, kad savo tikslą pasieksite laiku ir saugiai.